pTüm şehirlerden arayabilirsiniz: 0850 302 42 62
Dünyanıza bahar gelsin.

ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ

Özgül öğrenme güçlüğü (disleksi) uzmanı danışmanlarımız, “özel destekleriyle” yanınızda.

 

Beynin farklı alanlarının farklı potansiyellerle çalışması durumu olarak görülen ve bir çok dâhinin de yaşadığı bir durum olarak bilinen “disleksi”, çocuğun okul yaşantısını ve dolayısıyla gelecekteki iş ve sosyal hayatını önemli ölçüde etkilemektedir.

 

face_disleksi

Merkezimizde özellikle özgül öğrenme güçlüğü (disleksi) alanında ihtisaslaşmış, deneyimli  psikologlarımız bulunmaktadır. Çocuğunuzla özel olarak çalışarak, durumundan dolayı yaşayabileceği sorunları en aza indirmeyi öğretiyoruz.

 

Disleksi ile yaşamak da başarılı olmak da zor değil. Anne-baba olarak gönlünüz rahat olsun. Uzman desteği ile çocuğunuzun hayatında yeni bir kapıyı aralayın.

Yorumlar: 2

 1. Posted by enes demirtaş 03 May 2014 at 15:09 Cevapla

  benim 14 yaşında bir oglum var derslerinde cok başarısız doktora götürdüm dikkat eksikligi diyorlar 4 senedir ilac kullanıyoruz ama hicbir faydasını görmüyoruz acaba ögrenme güclügümü var ne olursunuz ALLAH rızası icin bana yardım edin benim sizlere başka türlü ulaşma şansım yok maddi imkanlardan dolayı lütfen cocuguma yardım edin teşekkürler

  • Posted by admin 06 May 2014 at 03:01 Cevapla

   Değerli Enes bey,
   Hangi şehirde yaşadığınızı ve oğlunuz ile ilgili konan tanının durumunu Facebook hesabımız üzerinden bize ifade edebilir misiniz? Bu şekilde mesaj gizli olacağı için daha rahat edebilirsiniz. Saygılarımızla…

Mesaj yazabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmetlerimiz